startaktualnoscio nasprojektyimprezykadrakontakt
MDK  KutnoMDK KutnoMDK KutnoMDK Kutno
width aktualnosci  
menuAkademia Dziecięca "eMDeKuś"
menuWokalna
menuInformatyczna
menuJudo
menuKlub Origami Kwadracik
menuModelarstwo
menuPlastyczna
menuStudio nagrań i realizacji dźwięku
menuTaneczna
menuTeatralna
menuWarsztaty Artystyczne
menuRegionalne Towarzystwo Muzyczne
menuPLIKI DO POBRANIA
menuKick - Boxing
menuDart
menuFerie zimowe w MDK
menuWakacje z MDK
menuNajbliższe ważne wydarzenia

Kwietnik

Talenty

Regionalne Towarzystwo Muzyczne

kontakt
ul. Staszica 8
99-300 Kutno

e-mail: mdkkutno@wp.pl
tel. +48-24-254-79-37


przyjaciele MDK

eKutno - miejski serwis informacyjny

Czytaj Dziennik Łódzki

banner reklama ads addon

banner reklama ads addon
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "ŚWIAT W KOLORACH"
19.04.2017 12:02,  MDK Administrator
PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA IX EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA MŁODZIEŻY
„Świat w Kolorach” pn:
” Powiat kutnowski – moja mała Ojczyzna”
 
przeprowadzonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie.

Jury w składzie:

Anna Dębska – plastyk, kierownik świetlicy w SP nr 1 w Kutnie – przewodnicząca
Dorota Modlińska – plastyk, pracownik Muzeum Regionalnego w Kutnie - członek
Lilia Marciniak – nauczyciel plastyki MDK w Kutnie - członek
Anna Góra - prezes koła origami „Kwadracik”- członek

po zapoznaniu się z pracami konkursowymi Jury stwierdza co następuje:

1. W konkursie wzięli udział uczniowie z 26 szkół:
- 14 szkół podstawowych
- 8 gimnazjów
- 4 szkół ponadgimnazjalnych

2. Zgłoszono łącznie 169 prac:
- 119 ze szkół podstawowych
- 37 z gimnazjów
- 13 ze szkół ponadgimnazjalnych

3. Po wnikliwej ocenie Jury postanowiło przyznać:

Kategoria I – szkoły podstawowe
– Natalia Szcześniak – SP w Żeronicach – I miejsce
– Olga Ranachowska – SP nr 2 w Żychlinie – II miejsce
– Natalia Krysińska – SP nr 1 w Kutnie – II miejsce
– Justyna Wódka – SP nr 4 w Kutnie – III miejsce
– Szymon Lipski – SP nr 1 w Krośniewicach – III miejsce
– Anna Jóźwiak – SP w Pniewie – wyróżnienie
– Julia Biniewicz – SP nr 2 w Żychlinie – wyróżnienie
– Zuzanna Jaciubek – Zespół Szkół w Gołębiewku – wyróżnienie
– Błażej Kuźmiński – SP nr 4 w Kutnie – wyróżnienie
– Miłosz Dębski – SP nr 1 w Krośniewicach
– Weronika Jóźwiak – SP nr 2 w Żychlinie

Kategoria II – gimnazja
– Joanna Najbar – Gimnazjum nr 2 w Kutnie – I miejsce
– Irmina Urbańska – Gimn. im. A. Mickiewicza w Żychlinie – I miejsce – Adam Berliński - Gimn. im. A. Mickiewicza w Żychlinie – II miejsce
– Maciej Galant - Zespół Szkół w Byszewie – II miejsce
– Nina Paszczyk – Gimnazjum nr 1 w Kutnie – III miejsce
– Karolina Graczyk– Zespół Szkół w Byszewie – III miejsce
– Weronika Galant – ZS w Byszewie – wyróżnienie
– Adrian Ciechomski - Gimnazjum w Żychlinie - wyróżnienie
– Julia Szymańska - Gimnazjum w Żychlinie – wyróżnienie
– Patrycja Stępniak - ZS w Byszewie – wyróżnienie
– Julia Jatczak - Gimnazjum w Szczycie – wyróżnienie

Kategoria III – szkoły ponadgimnazjalne
– Justyna Miziołek – I LO im. gen. H. Dąbrowskiego – I miejsce
– Paweł Ogłoszka - ZS nr 1 im. St. Staszica w Kutnie – II miejsce
– Maciej Janicki - ZS nr 1 im. St. Staszica w Kutnie – III miejsce
– Kasandra Karpiak - ZS nr 2 w Kutnie – wyróżnienie

4. Za szczególne osiągnięcia uczniów dyplomami wyróżniono opiekunów:
– p. Agnieszkę Wawrzyniak – nauczycielkę gimnazjum w Żychlinie
– p. Barbarę Wiśniewską – nauczycielkę ZS w Byszewie
– p. Jolantę Andrysiak - nauczycielkę gimnazjum nr 2 w Kutnie
– p. Agnieszkę Dobroń – nauczycielkę SP nr 1 w Kutnie i ZS nr 1 im. S. Staszica w Kutnie
– p. Małgorzatę Ledzion - nauczycielkę ZSZ nr 2 w Kutnie
– p. Magdalenę Kacprowicz - nauczycielkę SP nr 1 w Krośniewicach
– p. Marlenę Lewandowską - nauczycielkę SP nr 2 w Żychlinie
– p. Piotra Wiechulskiego – nauczyciela SP nr 4 w Kutnie
– p. Annę Kadziak - nauczycielkę SP w Pniewie
– p. Elwirę Babecką - nauczycielkę gimnazjum w Szczycie
– p. Emilię Konwerską - nauczycielkę I LO im. gen. H. Dąbrowskiego
– p. Monikę Pawłowską - nauczycielkę ZS w Gołębiewku
– p. Anna Bartniak - nauczycielkę gimnazjum nr 1 w Kutnie
Wesołych Świąt!
12.04.2017 09:49,  MDK Administrator
MDK Kutno

Szanowni Rodzice, Opiekunowie,

Drodzy Dzieci i Uczesticy naszych zajęć!


Z okacji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam

pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra!

 

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy

Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie

 

WARSZTATY ORIGAMI
04.04.2017 13:10,  MDK Administrator
Kutnowski Klub Origami "Kwadracik" oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie zapraszają nauczycieli oraz innych miłośników sztuki origami, na kolejne warsztaty pod hasłem: KWIATY

W programie nauka składania prostych modeli płaskich oraz modeli przestrzennych kwiatów.
Termin warsztatów: 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
Przewidywany czas trwania: 16:30-19:30
Miejsce: świetlica w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie, ul. Zamoyskiego 1
Koszt: 20 zł (ponadto uczestnicy przynoszą ze sobą; nożyczki oraz klej w sztyfcie)
Zgłoszenie prosimy kierować do animatorów origami w państwa placówkach lub na adres e-mailowy klubu: kwadracik.kutno@wp.pl
Zawodnicy MDK na Mistrzostwach Polski w kickboxingu
28.03.2017 05:38,  MDK Administrator
MDK Kutno
W dniach 24-26.03.2017r. w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w kickboxingu w formule kick light.
W turnieju udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.
 
W wyniku rywalizacji kickboxerzy wywalczyli:
Dominika Kludzińska, junior w kat. wagowej +70 kg. - III miejsce Bartłomiej Marczak, junior w kat. wagowej - 74 kg. - IX miejsce
Jakub Kasica, senior w kat. wagowej - 89 kg. - V miejsce
Damian Tybińkowski, senior w kat. wagowej - 84 kg. - IX miejsce
Michał Florczak, senior w kat. wagowej - 69 kg. - X miejsce

Turniej miał bardzo wysoki poziom. Nasi zawodnicy, pomimo odległych miejsc, zaprezentowali się bardzo dobrze walcząc ambitnie i do samego końca.
- Mistrzostwa to bardzo dobry sprawdzian umiejętności i wykładnik tego nad czym musimy mocno pracować.Cieszymy się z brązowego medalu Dominiki i szykujemy się do kolejnych zawodów  - powiedział trener Aleksander Grabowski.
W całym turnieju wystartowało 232 zawodników z 54 klubów z całej Polski.
- Dziękujemy za wsparcie finansowe Miastu Kutno, dzięki któremu mogliśmy wziąć udział w zawodach  - powiedział trener Mariusz Konwerski.
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki - Kutno 2017 (KONCERT JESIENNY) ł newsa
19.03.2017 19:53,  MDK Administrator
 I grupa - roczniki 2007-2010
1. Kacper Kita "Puchowa kołysanka"
2. Lena Klembalska "Litery i słowa"
3. Magdalena Jurczak "Malutkim i tym większym"
4. Marta Ryczkowska "Skarby świata"
5. Paweł Szymański "Piosenka o muzyce"

II grupa - roczniki 2004-2006
6. Amelia Lubecka "Skarby świata"
7. Aleksander Klembalski "Powiedz mi jak żyć"
8. Alicja Jaciubek - sugerowana zmiana piosenki
9. Noelia Grzyb "Jestem kotem"
10. Anna Kowalewska "Muza, muzyka"
11. Anna Łykowska "Radość najpiękniejszych lat"
12. Julia Maciejewska "Wieczorny walczyk"
13. Maja Andrzejewska "Łódź bliska, daleka"
14. Oliwia Byczkowska sugerowana zmiana piosenki
15. Zespół Czary Mary "Zapach przedwiośnia"
16. Zofia Tarłowska "Jesienna melancholia"

III grupa - roczniki 2001-2003
17. Natalia Sobczyk "Czas porzucić strach"
18. Julia Walaszczyk "Być może życie jest tylko snem"
19. Klaudia Wszywkow "Co sie stało z mamą"
20. Maria Nodzak "Okularnicy"
21. Julia Woźniak "Te myśli"

IV grupa - roczniki 1992-2000
22. Aleksandra Wygocka sugerowana zmiana piosenki
23. Kinga Sikora "Dobranoc panowie"
24. Anna Winkler "Małgorzata bez mistrza"
25. Daria Kostrzewska i Anna Winkler "Po to właśnie jestem"
ELIMINACJE do VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki - Kutno 2017
17.03.2017 10:03,  MDK Administrator
Eliminacje odbędą się na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury, dnia 19.03.2017 r.
START - godz. 09:30
Godziny rozpoczęcia przesłuchań poszczególnych grup podane są orientacyjnie.
Prosimy przybyć przynajmniej 20 min. przed swoim występem a następnie przekazać podkłady muzyczne do Pana akustyka.

Kolejność przesłuchań:
I grupa - roczniki 2007-2010 (godz. 9:30-11:00)

Kacper Kita
Lena Klembalska
Magdalena Jurczak
Zosia Smakowska
Aleksandra Michalska
Helena Czarnecka
Marzec Antoni
Nikola Stępska
Marta Ryczkowska
Natalia Nadolska
Oskar Ozi
Wasilewski Wincenty Świercz
Paweł Szymański
Zespół Wokalny Groszki
Duet: Julia Igielska i Weronika Ratajczyk
Barbara Cyganek
Julia Żuberek
Lena Okrojek
Agata Buraczyńska

II grupa - roczniki 2004-2006 (godz. 11:00-13:00)
Agata Bolonek
Wiktoria Buraczyńska
Amelia Lubecka
Martyna Janik
Izabella Jasińska
Aleksander Klembalski
Alicja Jaciubek
Amelia Jaworowska
Zuzanna Winer
Dominika Młodak
Gabriela Witkowska
Maja Syska
Noelia Grzyb
Aleksandra Kozarska
Anna Kowalewska
Anna Łykowska
Julia Maciejewska
Maja Andrzejewska
Martyna Michalska
Oliwia Byczkowska
Weronika Bednarek
Zespół Czary Mary
Zofia Tarłowska
Zuzanna Lietz

III grupa - roczniki 2001-2003 (godz. 13:00-13:30)

Jagoda Juźwin
Karolina Grabowska
Natalia Sobczyk
Julia Walaszczyk
Klaudia Wszywkow
Maria Nodzak
Julia Woźniak

IV grupa - roczniki 1992-2000 (godz. 13:30-14:00)
Aleksandra Wygocka
Kinga Sikora
Anna Winkler
Daria Kostrzewska i Anna Winkler
Otwrcie nowego sezonu - Uczniowski Klub Sportowy "IPPON" MDK Kutno
14.03.2017 10:45,  MDK Administrator
MDK Kutno

Po zimowej przerwie, mocnym akcentem otworzyli nowy sezon judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,IPPON'' MDK Kutno.

W Zespole Szkół nr 9 przy ul. Cichej, rozegrano III Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci i Młodzików w Judo. Walki toczyły się non stop przez 9 godzin (od 11:30 do 20:30) na pięciu matach, gdyż w zmaganiach wzięła udział rekordowa liczba uczestników (ponad 500), z następujących ośrodków: Braniewa, Olsztyna, Redy, Żukowa, Gdańska, Żnina, Grudziądza, Szubina, Elbląga, Poznania, Torunia, Włocławka, Piaseczna, Lipna, Koszalina, Gorzowa Wlkp., Kwidzyna, Warszawy, Gdyni, Kutna, Bydgoszczy i bardzo silna ekipa z Rosji.

W tym jakże trudnym turnieju młodzi kutnianie aż 8-krotnie stawali na podium, w tym dwukrotnie na najwyższym jego stopniu. Na szczególną pochwałę zasłużyli młodzicy startujący w grupie U-15: Miłosz Myszkowski i Piotr Graczyk. Pierwszy z nich, startujący w kategorii -46 kg, zdominował swych rywali, wygrywając po efektownych akcjach cztery kolejne pojedynki. Jego przeciwnikami byli: Maciej Wicik (Arcus W-wa) - ippon; Maciej Moskwa (Wybrzeże Gdańsk) - ippon; Tymon Myszkorowski (UKSJ Olsztyn) - ippon, i w finale Damian Pawlikowski (Olimpia Grudziądz) - 2 x wazari.
Puchar za I miejsce wywalczył także Piotr Graczyk (+73 kg), który stoczył cztery trudne walki, pokonując kolejno: Maksyma Deriugicza (AZS Bydgoszcz), Miłosza Baszczyńskiego (Judo Kwidzyn), Jakuba Jankowskiego (Truso Elbląg) i w finale Adama Olkowskiego (Gwardia Koszalin). Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także Iga Kołaczyńska (39 kg) i Hubert Pisera (46 kg), w grupie U-11, zdobywając srebrne medale.
Na pochwałę zasłużył też walczący w grupie U-13 Franek Pawłowski, który trafił do silnie obsadzonej kategorii wagowej. Odniósł w niej trzy zwycięstwa i zanotował dwie porażki, obie z bardzo dobrze wyszkolonymi zawodnikami z Rosji, zdobywając punktowane V miejsce.

Szczegółowe wyniki zawodników kutnowskiego klubu przedstawiają się następująco:

I m - Miłosz Myszkowski (U-15; -46 kg)
I m - Piotr Graczyk (U-15; +73 kg)
II m - Iga Kołaczyńska (U-11; -39 kg)
II m - Hubert Pisera (U-11; -46 kg)
III m - Bartosz Jędrzejczak (U-9; -33 kg)
III m - Helena Czarnecka (U-11; -35 kg)
III m - Alicja Wojtczak (U-13; +50 kg)
III m - Jakub Kacalak (U-15; -55 kg)
V m - Franek Pawłowski (U-13; -32 kg)
VII m - Krzysztof Chróścik (U-11; -29 kg)
VII m - Dawid Ziółkowski (U-13; -46 kg)
VII m - Aleksander Czarnecki (U-9; -27 kg)

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach!

Wiosenne origami w MDK
06.03.2017 12:13,  MDK Administrator
MDK Kutno
Wszystkich miłośników sztuki origami zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte, które odbędzie się 10 marca, o godz. 16.30 w MDK (sala nr 9). Tym razem tematem spotkania będą wiosenne kwiaty.
VII Festiwal Piosenki Rozdźwięki - Kutno 2017 r.
23.02.2017 09:53,  MDK Administrator
MDK KutnoRegionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie, Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie oraz Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży Młodzi Artyści zaprasza młodych wokalistów zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego do udziału w VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki - Kutno 2017 r.

REGULAMIN
VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki – Kutno 2017
Festiwal adresowany jest do młodych wokalistów zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.
Główne jego cele to:
- promowanie wybitnie uzdolnionej młodzieży,
- popularyzacja śpiewania piosenek i kierunkowanie właściwego rozwoju,
- prezentacja dorobku artystycznego solistów, duetów i zespołów wokalnych.

I. ZASADY UCZESTNICTWA
1. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 25 lat w następujących grupach wiekowych (wg roku urodzenia):
I grupa - roczniki 2007-2010
II grupa - roczniki 2004-2006
III grupa - roczniki 2001-2003
IV grupa - roczniki 1992-2000
2.Uczestnikami konkursu mogą być soliści, duety oraz zespoły wokalne (do 8 osób) z wyłączeniem laureatów nagród Grand Prix festiwali organizowanych przez Fundację „Młodzi Artyści”.

II. REPERTUAR
1. Każdy wykonawca zobowiązany jest przygotować na eliminacje dwie piosenki:
- jedną obowiązkową, do wyboru z ośmiu płyt Fundacji z serii „Młodzi Artyści Śpiewają” .
Płyty można otrzymać kupując cegiełkę na rzecz fundacji na stronie internetowej http://mlodziartysci.eu/index.php?page=plyty-z-piosenkami-i-podkladami lub w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie (tel. 24 2547937),
- drugą dowolną piosenkę w języku polskim – mile widziane nowe interpretacje znanych piosenek.
2. Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest podanie na karcie zgłoszenia numeru identyfikacyjnego, który jest zamieszczony na dziewiątej płycie – „Młodzi Artyści Śpiewają 2017”, bez względu na to z której płyty zgłaszana jest piosenka.
Formularz karty zgłoszenia dostępny jest na stronie: http://mlodziartysci.eu/index.php?page=zgloszenie-na-festiwal
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 marca 2017 r.
3. Na płytach znajdują się również podkłady muzyczne do piosenek.
4. Słowa piosenek zamieszczone są na www.mlodziartysci.eu
5. Dopuszcza się przygotowanie obu piosenek z repertuaru, który znajduje się na płytach Fundacji.
6. Uczestnicy przygotowują piosenki z pełnym podkładem muzycznym (na płycie CD audio) lub przy akompaniamencie własnym (inst. klawiszowe, gitara, itp.).

III. ELIMINACJE – „KONCERT WIOSENNY”

1. Przesłuchania eliminacyjne do VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki – Kutno 2017 odbędą się dnia 19 marca 2017 r. od godz. 10.00 w Kutnowskim Domu Kultury ul. Żółkiewskiego 4, 99-302 Kutno
2. Podczas przesłuchań Rada Artystyczna wybierze osoby zaproszone do udziału w Warsztatach Wokalnych oraz Koncercie Jesiennym.
3. Decyzje Rady Artystycznej są ostateczne.

IV. WARSZTATY WOKALNE i KONKURS – „KONCERT JESIENNY”

1. Dnia 14 października 2017 r. w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbędą się Warsztaty Wokalne i próby z orkiestrą festiwalową. 2. Dnia 15 października 2017 r. w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbędzie się Koncert Konkursowy VII Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Kutno 2017.
3. W Koncercie Konkursowym każdy solista, duet lub zespół wokalny wyłoniony w trakcie eliminacji zaprezentuje jeden utwór. 3. Rada Artystyczna festiwalu zastrzega sobie prawo wyboru tego utworu spośród dwóch prezentowanych podczas eliminacji lub zaproponowanie nowego utworu.

V. JURY i NAGRODY
1. Wszystkie prezentacje w koncercie konkursowym będą oceniane przez jury.
2. Ocenie podlegać będą:
a) walory wokalne
b) umiejętności warsztatowe
c) interpretacja utworu
d) dobór repertuaru i możliwości wykonawcy
3. Decyzje Jury są ostateczne.
4. NAGRODY
Grand Prix VII Festiwalu Piosenki Rozdźwięki – Kutno 2017 - 1.000 zł. Nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia.
Jury ma prawo zaprosić jednego lub dwóch spośród głównych laureatów do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA – Zielona Góra 2018.

VI. INFORMACJE OGÓLNE
1. Uczestnicy eliminacji oraz koncertu dojeżdżają na koszt własny.
2. Niepełnoletnim uczestnikom konkursu musi towarzyszyć pełnoletni opiekun lub rodzic.
3. Zgłaszając się do Festiwalu, Uczestnik lub prawny opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) zezwala na wykorzystanie i przetwarzanie danych zawartych w karcie zgłoszenia w zakresie niezbędnym do realizacji Festiwalu.
4. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie, w dowolny sposób. Wycofanie zgody jest wolne od opłat.
5. Pełnoletni Uczestnik lub prawny opiekun (w przypadku osoby niepełnoletniej) mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.
6. Podanie danych w zakresie wynikającym z formularza jest niezbędne celem zakwalifikowania uczestnika do udziału w festiwalu. 7. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator.
8. Decyzje Rady Artystycznej oraz Jury są ostateczne i nieodwołalne. 9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wielokrotnej rejestracji, wielokrotnego publicznego wykonania i odtwarzania, wielokrotnej publicznej emisji radiowej i telewizyjnej prezentacji artystycznych uczestników imprezy, bez wypłacania im honorariów.

Wszelkich informacji organizacyjnych, programowych i technicznych udziela:
Europejska Fundacja Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży
„Młodzi Artyści”
Paweł Słoniowski
fundacja@mlodziartysci.eu
tel. 602590776, 661954325
W „eMDeKusiu” wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale
26.02.2017 21:12,  MDK Administrator
MDK Kutno Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, wyjątkowy – po prostu bajkowy. Tak też było w MDK 23.02.2017 r., gdy w sali balowej, mieniącej się kolorami przepięknej dekoracji, pojawiły się dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek.
Wspólna zabawa przy śpiewie, tańcu i muzyce dostarczyła uczestnikom balu dużo uśmiechu, radości i niezapomnianych przeżyć, zaś słodki poczęstunek, który stanowiły pyszne pączki z okazji „tłustego czwartku”, dodały dzieciom niezbędnej podczas karnawałowych szaleństw energii.
A kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową zabierając ze sobą kolorowe balony i miłe wspomnienia. Wychowawcy: Elżbieta Czaja i Renata Florczak oraz Cezary Górczyński dziękują rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów i wspólne spędzenie czasu w miłej karnawałowej atmosferze.

sonda
 
 
 
 
     



galeria



Aktualności        |        O Nas        |        Imprezy        |        Kadra        |        Kontakt        |        Sitemap

Stronę wykonał Netstar S.C. 2009 ©
spacerpanel administratora
 
Aronia Tarkowscy